Hotel Piazza Batel
Hotel Piazza Batel Curitiba met 10 kamers is in de Batel wijk, op 6 minuten wandelafstand van Paróquia São Francisco de Paula gelegen. Er is een bagageopslag op het terrein.
Het Praça Tiradentes vindt u binnen een paar straten van dit hotel in Curitiba, terwijl het Paleis van de Vrijheid op 1 km afstand ligt. Bezienswaardigheden binnen 25 minuten loopafstand van Piazza Batel Curitiba zijn onder andere de Kathedraalbasiliek van Onze-Lieve-Vrouw van Licht. Gasten kunnen ook genieten van de nabijheid van Jardinete Jose Armando de A Maranhao, gelegen op 1 km afstand. Jardim Botânico de Curitiba is op 10-minuten rijafstand van dit hotel gelegen. Er is de bushalte Estacao-tubo Praca da Ucrania op een klein stukje lopen van de accommodatie in Curitiba.
De nabijgelegen eetgelegenheden zijn onder andere For Friends Coffee and Wine, dat op op een paar stappen verwijderd van Piazza Batel is genesteld.
- Locale bezienswaardigheiden
- Botanische tuin4,9 km
- Arena da Baixada Stadium1,7 km
- German Woods3,5 km
- Contemporary Art Museum1,5 km
- Novo Batel Mall500 m
- Mueller Mall2,2 km
- NovoMuseu3,6 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Afonso Pena20 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Geen parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Bagageopslag
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Piazza Batel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Hotel Piazza Batel te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Piazza Batel?
Afonso Pena luchthaven en Hotel Piazza Batel zijn gescheiden door een 20 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hotel Piazza Batel?
Klanten van Hotel Piazza Batel moeten om 10:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hotel Piazza Batel?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hotel Piazza Batel is $19. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in dit hotel in Curitiba?
Dit hotel in Curitiba biedt Budget Double Kamer, Standaard Double Kamer en Familie Kamer om eruit te kiezen.